• NAJEL tradiční aleppská mýdla 12% a 40%

Aleppské mýdlo je stoprocentně přírodní výrobek a považuje se za první tvrdé mýdlo vyrobeno ve světě. Podstatnou část jeho složení tvoří olivový a vavřínový olej, díky kterým účinně vyživuje, zvlhčuje, zjemňuje a čistí pokožku. Mýdlo s 12% vavřínového oleje je je vhodné  pro sušší a normální typ kůže a mýdlo se 40% vavřínového oleje je vhodnější pro citlivou i mastnější pleť. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, ani syntetické parfémy. Vavřín je znám tím, že má antiseptické a dezinfekční účinky.

Mýdlo se doporučuje použít na akné, ekzémy, lupenku, opary, záněty kůže nebo růžovku. Někteří dermatologové doporučují používat aleppské mýdlo také pro odbourávání lipidů a kožního tuku

Balení obsahuje dvě aleppská mýdla - s 12 a 40% vavřínového oleje.

Použití: denní - pro celé tělo a tvář. 2 - 3x týdně - na vlasy.

Celková hmotnost: cca. 385 g

Rozměry mýdla: cca. 6,5 x 6,5 x 5 cm

Ingredients (INCI): SODIUM OLIVATE, SODIUM LAURATE, AQUA (WATER), GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE

Doporučení: Po použití nechte mýdlo ležet na suchém místě (např. na prodyšné mýdlence), aby dostatečně vyschlo před dalším použitím. Nejdříve si namočte ruce, poté si je namydlete mimo tekoucí vodu (ideálně vodu vypněte), položte mýdlo zpět na mýdlenku, myjte si ruce cca 30 vteřin a nakonec si ruce opláchněte pod tekoucí vodou.

Vyrobeno v Aleppu v Sýrii

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

NAJEL tradiční aleppská mýdla 12% a 40%

  • Výrobce: Najel
  • Kód výrobku: 12% a 40%
  • Dostupnost: 1
  • 295 Kč

  • Cena bez DPH: 244 Kč

Tagy: aleppo, mýdlo